Komputery w dobrej cenie? Zalety sprzętu poleasingowego

We współczesnym handlowym świecie dostrzegamy dwie wyraźne tendencje. Pierwsza to kupowanie towarów nowych i drogich w myśl zasady, że tylko markowy sprzęt działa bezawaryjnie, a mniej zamożnego klienta nie stać na kupowanie tanich produktów, bo te szybko się psują i za jakiś czas znów trzeba będzie wydać pieniądze. Druga, równie popularna tendencja, mówi coś wręcz odwrotnego.

Tańsze i używane nie znaczy gorsze

Zwolennicy drugiej opcji przekonują, że nie ma nic złego w kupowaniu rzeczy tańszych i używanych. Jako podstawowy argument w tym przypadku podaje się, że w przypadku markowych, drogich sprzętów płacimy przede wszystkim za brand, logo firmy i jej nazwę. Jeśli zaś chodzi o jakość, to firmy mało znane, chcące zaistnieć na rynku, oferują często jakość dużo wyższą niż potentaci w branży. Ma to służyć przyciągnięciu i zbudowaniu wiernej rzeszy odbiorców.

Co więc kupować, koniec końców? Przede wszystkim nie należy ulegać objawom histerii internetowej, która rozkwita za sprawą portali społecznościowych. To właśnie na nich zdarzają się “fachowcy”, którzy najlepiej wiedzą, co najlepsze. Jeżeli ktoś lubi i poleca tablety, to wcale nie znaczy, że do naszych potrzeb to tablet będzie najlepszy. Może lepiej jednak sprawdzi się laptop, czy wręcz mocny i wydajny komputer stacjonarny?

Kupujemy sprzęt – poleasingowy czy fabrycznie nowy?

W kwestii sprzętu komputerowego nie należy obawiać się kupowania urządzeń oznaczonych etykietą “sprzęt poleasingowy”. Pomimo tego, iż ktoś już użytkował kupiony przez nas sprzęt (np. monitor), na rynku wtórnym jest to wciąż ciekawa oferta. Po pierwsze dlatego, że ma bardzo atrakcyjną cenę, a po drugie – przy zakupie w sprawdzonej firmie mamy pewność, że przed skierowaniem do sprzedaży poleasingowy sprzęt komputerowy został dokładnie sprawdzone przez fachowca.

Laptopy poleasingowe w nowoczesnej firmie

Tak właśnie myślimy w sklepie 3GIGA. Wprowadziliśmy do naszej oferty sprzęt używany. Proponujemy atrakcyjne ceny na:

od takich firm jak DELL, HP, ASUS, Samsung, LG. W naszym sklepie w Białymstoku bez trudu można znaleźć coś dla siebie. Staramy się, aby oferowane przez nas urządzenia trafiły do nowego użytkownika sprawdzone pod każdym względem, a wszelkie ewentualne usterki zostały wykryte i naprawione.

Używany, ale na gwarancji

Nasz dział techniczny wnikliwie sprawdza każdy oferowany do sprzedaży egzemplarz i zapewnia mu drugie „techniczne życie”. Jesteśmy pewni urządzeń, które trafiają do naszych Klientów, dlatego nie obawiamy się udzielać do 12 miesięcy gwarancji na sprzęt używany zakupiony w naszej firmie. Preferujemy sprzedaż bezpośrednią, gdyż pozwala ona na:

 

  • wyjaśnienie kwestii związanych z kupowanym urządzeniem,
  • udzielenie porad w wyborze sprzętu,
  • techniczne sprawdzenie urządzenia, na który Klient się zdecydował.

Dla osób odwiedzających nas w Białymstoku takie rozwiązanie jest idealne.

Zapewniamy pełen kontakt

Można się z nami skontaktować, spytać dostępność konkretnego modelu i umówić się na jego obejrzenie i zakup. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Każde sprzedane urządzenie jest przez nas przed wysyłką testowane i odpowiednio zapakowane. Chcemy mieć pewność, że przesyłka dotrze do naszego Klienta w stanie nienaruszonym, a zakupiony sprzęt długo służył nowemu właścicielowi.

Podsumowując: nie należy obawiać się kupowania sprzętu używanego, jeżeli pochodzi ze sprawdzonego źródła. A jeżeli przy tym urządzenie nie straciło na wydajności, otrzymać można sprzęt o funkcjonalności zbliżonej do egzemplarzy fabrycznie nowych.

Zapraszamy do naszego sklepu w Białymstoku. Pomożemy w wyborze i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania.