Monitory poleasingowe

W dzisiejszych czasach zakup monitora do komputera nie stanowi większego problemu. Oferta handlowa jest przebogata, a dysponując odpowiednimi środkami, można przebierać w najróżniejszych modelach. Problem zaczyna się wtedy, gdy chcemy kupić dobry sprzęt za nieduże pieniądze. Zaczyna się wtedy przeglądanie ofert hipermarketów, portali aukcyjnych czy stron z ogłoszeniami sprzedażowymi.

Przy odrobinie szczęścia udaje się nieraz zrealizować zakup, ale po co liczyć na szczęśliwy los, skoro można zdać się na profesjonalizm – zespół 3GIGA?

Monitory poleasingowe z roczną gwarancją

Nasza firma, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu, uruchomiła sprzedaż używanych monitorów poleasingowych. Monitory te są przez nas dokładnie sprawdzane. W razie potrzeby dokonujemy niezbędnych napraw, dzięki którym sprzęt zakupiony za naszym pośrednictwem będzie służył długo i efektywnie. Na nasze produkty udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

Trzy monitory poleasingoweO ile zakup monitora nie jest żadnym problemem, trudniejszy będzie zakup monitora niedrogiego, a jednocześnie:

  • sprawdzonego pod kątem technicznym,
  • pochodzącego z legalnego źródła,
  • bezawaryjnie działającego.

Urządzenia z naszej oferty nie są nadmiernie wyeksploatowane. Każdy egzemplarz przechodzi dokładną kontrolę techniczną i jest weryfikowany pod kątem przydatności do dalszego użytkowania. Jeżeli uznamy, że monitor ma przebytą zbyt dużą ilość godzin pracy, nie trafia on do sprzedaży.

Sklep stacjonarny i sprzedaż wysyłkowa

Prowadzimy sklep 3GIGA w Białymstoku oraz sprzedaż wysyłkową w całej Polsce. W naszej bogatej ofercie używanych monitorów oferujemy urządzenia uznanych marek, jak DELL, HP, ASUS, SAMSUNG, LG. Zapewniamy w ciągłej sprzedaży monitory zarówno dla profesjonalistów, jak amatorów, do typowych zastosowań biurowych, rozrywkowych czy domowych. Polecamy monitory o różnych typach i rozmiarach ekranów – od 17- do 24-calowych.

Staramy się zaspokoić wszystkie gusta klientów, zarówno jeśli chodzi o stan techniczny oraz estetykę. Dlatego więc dbamy o to, aby dostarczony przez nas sprzęt zarówno dobrze pracował, jak dobrze wyglądał.