3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
ul. K.S. Wyszyńskiego 2/1 lok 12
15-888 Białystok

tel. +48 85 746 16 45
kom. +48 600 763 600
e-mail: sklep@3giga.pl
Komputery Białystok, Naprawa komputerów Białystok, serwis laptopów Białystok

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne

Kontakt : Allegro
allegro: aukcje@3giga.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Piotr Wałuszko: 663 201 061

 

Sprzęt poleasingowy

Przy wyborze sprzętu elektronicznego warto zwrócić uwagę na wiele czynników: jakość sprzętu, możliwości związane z jego serwisowaniem w przyszłości, dostępność sprzętu, i wreszcie ostatni, ale wcale nie najmniej istotny – cenę urządzenia. Serwis komputerowy 3GiGA z Białegostoku, biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione aspekty, związane z kupowaniem różnego typu sprzętów elektronicznych, oferuje swoim Klientom kupno markowego sprzętu poleasingowego.

Zalety sprzętu poleasingowego

Najlepszy sprzęt poleasingowy - 3GIGA Białystok

Komputerowe sprzęty poleasingowe to mówiąc inaczej produkty, które byłe już kiedyś używane, m.in. do realizacji zadań biurowych, jednak dzięki gwarancji wysokiej jakości są możliwe do nabycia w atrakcyjnej cenie. Są one doskonałą ofertą dla osób zainteresowanych kupnem drukarki, laptopa oraz innych sprzętów, bez których nie sposób się obejść zarówno w domu jak i w biurze. Ważne jest to, że sprzęty poleasingowe dostępne są w cenie niższej niż rynkowa, za to posiadają gwarancję wysokiej jakości.

Najważniejsze zalety sprzętu poleasingowego:

  • gwarancja profesjonalnego serwisowania,
  • pewność odpowiedniego sprawdzenia sprzętu przed sprzedażą,
  • wybór różnorodnych modeli,
  • cena znacznie niższa niż w przypadku nowych modeli.

Co zyskujesz? – oferta serwisu 3GIGA

Serwis komputerowy 3GIGA z Białegostoku umożliwia pełne wyposażenie zarówno biura oraz domu przy wykorzystaniu sprzętu poleasingowego. W ofercie naszego serwisu dostępne są:

Profesjonalna obsługa, wysoka pozycja na białostockim rynku komputerowym, gwarancja najwyższej jakości serwisowania – to wszystko sprawia, że decyzja o nabyciu urządzeń poleasingowych w serwisie 3GIGA jest najlepszą, którą możesz podjąć jako przyszły posiadacz sprzętu komputerowego, zarówno jeżeli chodzi o jakość, jak i cenę sprzętu.