3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
ul. K.S. Wyszyńskiego 2/1 lok 12
15-888 Białystok

tel. +48 85 746 16 45
kom. +48 600 763 600
e-mail: sklep@3giga.pl
Komputery Białystok, Naprawa komputerów Białystok, serwis laptopów Białystok

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne

Kontakt : Allegro
allegro: aukcje@3giga.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Piotr Wałuszko: 663 201 061

 

Drukarki poleasingowe

Komputery zmieniły nasze życie. Trudno jest wyobrazić dziś tworzenie pism czy dokumentów bez ekranu i klawiatury. Tradycyjne sposoby przygotowywania tekstów powoli odchodzą w zapomnienie. Komputery skutecznie wyparły kartkę i długopis. Są jednak sytuacje, gdy potrzebujemy tekstu w formie papierowej. Wówczas koniecznością staje się posiadanie drukarki.

Czy warto kupić drukarkę poleasingową?

Czy warto wydawać pieniądze na nową drukarkę w sytuacji, gdy będziemy z niej korzystali tylko okazjonalnie? Jeżeli za podobny sprzęt możemy zapłacić znacznie mniej, to po co przepłacać? Dla wszystkich, którzy chcą uniknąć niepotrzebnych wydatków, a jednocześnie stać się posiadaczami w pełni sprawnego i funkcjonalnego sprzętu, oferujemy używane drukarki poleasingowe. To nowość w naszej ofercie i pracujemy nad tym, by zostać liczącym się w Białymstoku dystrybutorem tego sprzętu.

Każda sprzedawana przez nas drukarka jest sprawdzana przez nasz dział techniczny, a konieczne naprawy czy wymiany zużytych części wykonywane są z najwyższą starannością przez nasz serwis. W efekcie do Klienta trafia sprzęt dokładnie sprawdzony, odnowiony i gotowy do natychmiastowej pracy.

Biurowa drukarka poleasingowaProponujemy używane drukarki poleasingowe:

  • czarno-białe i kolorowe,
  • laserowe i atramentowe,
  • urządzenia wielofunkcyjne.

Jesteśmy w 100% pewni sprzętu używanego oferowanego do sprzedaży, dlatego udzielamy do 12 miesięcy gwarancji na części i elementy mechaniczne w wybranych modelach.

Zajmujemy się również serwisem pogwarancyjnym, oferując naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych lub ich wysokojakościowych zamienników.

Kupisz u nas również tusze i tonery

Do wszystkich oferowanych przez nas drukarek umożliwiamy zakup tuszów i tonerów, a także innych materiałów eksploatacyjnych po promocyjnych cenach.

Dostępne tusze i tonery to:

  • oryginalne materiały eksploatacyjne,
  • wysokiej jakości zamienniki,
  • materiały regenerowane.

Zapraszamy klientów 3GIGA nie tylko z Białegostoku. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, a przed zakupem można zasięgnąć porady telefonicznej lub mailowej. Pomożemy również przy podłączeniu i skonfigurowaniu sprzętu, aby klient otrzymał produkt nie tylko sprawny i funkcjonalny, ale również gotowy do natychmiastowej pracy.