Tonery Zamienne

Czy wyrzuciłbyś 100 zł do śmietnika? Prawdopodobnie nie. Dlaczego więc miałbyś wyrzucać zużyty toner? Tyle bowiem (a nawet więcej) możesz zaoszczędzić na jego regeneracji. Orientacyjny koszt oryginalnych tonerów to, w zależności od marki, 200-300 zł. Ceny ZAMIENNYCH tonerów w naszym serwisie zaczynają się od 69 zł. Proste i opłacalne? Kalkulacja mówi tu sama za siebie.

Nie płać za samą markę – wybierz zamiennik tonera

Kupując oryginalny toner, tak naprawdę płacisz za logo marki. Znane firmy nie zarabiają dużo na samych drukarkach. Producenci, aby zwiększyć zyski, podnieśli więc ceny tonerów do absurdalnych niekiedy kwot. Wygórowane ceny są też sposobem na odzyskania pieniędzy zainwestowanych w reklamę marki. Mniejsze i mniej znane firmy, które nie inwestują gigantycznych środków w promocję, mogą znacznie obniżyć koszty produkcji i zaoferować tańsze odpowiedniki.

Zamienniki tonerów – ta sama jakość, niższa cena

Kiedy używamy nieoryginalnych toner, możemy być spokojni o jakość naszych wydruków. Zamienniki, podobnie jak markowe tonery, są produkowane wyłącznie z nowych komponentów. Wystarczy dobrać zamiennik kompatybilny z modelem naszej drukarki, aby cieszyć się tą samą ostrością i nasyceniem barw, jakie otrzymalibyśmy, używając oryginalnego toneru.

Bez ryzyka utraty gwarancji na drukarkę

Wielu użytkowników niesłusznie obawia się, że używając zamienników, złamie zasady gwarancji. Producenci wyraźnie zaznaczają, że korzystanie z alternatywnych materiałów eksploatacyjnych nie powoduje utraty gwarancji. Oczywiście należy wystrzegać się podejrzanie tanich produktów z niewiadomych źródeł, gdyż może się to skończyć nawet uszkodzeniem drukarki. Zaopatrując się w zamienniki w naszym serwisie, masz pewność, że nabywasz sprawdzone produkty z bezpiecznych źródeł.

W 3GIGA udzielamy gwarancji na sprzedawane przez nas zamienniki do drukarek