3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
Hetmańska 55
15-727 Białystok, NIP 5423229161

Zamówienia Grzegorz Józwowicz: tel 663201061

Biuro kom. +48 600 763 600
e-mail: biuro@3giga.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne
 

Serwis i naprawa laptopów w Białymsyoku

Bezpłatna diagnoza – Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami

Laptop to przydatne i często niezbędne w naszym życiu urządzenie, warto więc dbać o jego bezpieczeństwo i sprawne działanie. W naszym serwisie laptopów zajmujemy się kompleksową diagnostyką i naprawą komputerów przenośnych wszystkich typów, marek i modeli. Nie pomijamy żadnych usterek i zawsze działamy skutecznie.

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń laptopów

naprawa zepsutego laptopa w BiałymstokuPomimo zachowywania wszelkich środków ostrożności w korzystaniu z laptopa, wypadki się zdarzają. Trzy najczęstsze przyczyny problemów, z którymi klienci odwiedzają nasz serwis, to awarie wywołane:

 1. uszkodzeniami mechanicznymi – dotyczą one zarówno gniazd: zasilania, USB, audio, gdzie powodem usterki jest ich szarpnięcie, wyrwanie czy upadek laptopa, oraz matryc, kiedy zgniecenie, uderzenie lub inne fizyczne działanie sprawia, że matryca ulega uszkodzeniu;
 2. zalaniem laptopa – to bardzo częsty problem, wystarczy przez nieuwagę wylać na sprzęt komputerowy wodę lub inny płyn, a naprawa staje się niemal nieunikniona;
 3. przepięciami z sieci energetycznej i po zalaniu – nagły wzrost napięcia może uszkodzić izolację kabli, spowodować iskrzenie i zniszczyć delikatne układy elektroniczne.
 4. wadliwym montażem układów BGA, czyli np. chipsetów graficznych i mostków – posiadamy przeszkolonych, certyfikowanych serwisantów i jako jeden z pierwszych serwisów w Białymstoku zaczęliśmy oferować taką usługę.

Jeśli szukasz recepty na bezpieczeństwo swojego komputera przenośnego, skorzystaj z pomocy 3GIGA. Szybka i kompleksowa diagnoza, fachowa i uczciwa wycena oraz skuteczna naprawa to mocne strony naszego serwisu.

Serwis laptopów – podstawą skuteczna diagnoza

Po przyjęciu laptopa do naprawy nasza praca dzieli się na następujące etapy:

 • zdiagnozowanie wszystkich usterek – jeśli wykryjemy coś więcej poza zgłaszanym problem, nie zbagatelizujemy tego – zostaniesz o wszystkim powiadomiony,
 • poinformowanie klienta o błędach i koszcie naprawy – wstępne oszacowanie kosztów możesz wykonać posługując się naszym cennikiem, natomiast realny koszt naprawy podamy Ci po przeprowadzeniu diagnozy,
 • rozpoczęcie serwisowania laptopa – po uzyskaniu zgody klienta,

Diagnoza jest bezpłatna, o ile zgodzisz się na naprawę. W przypadku rezygnacji z naprawy opłata diagnostyczna wynosi 80 zł.

Serwis 3GIGA – szeroki zakres napraw

W dotychczasowej pracy naszego serwisu stawaliśmy przed wieloma zawodowymi wyzwaniami, zawsze znajdując rozwiązanie problemu. Naprawiamy każdy element, który kryje obudowa laptopa – z samą obudową włącznie. Diagnozowaliśmy i usuwaliśmy już usterki i uszkodzenia komputerów przenośnych związane między innymi z:

 • układami: zasilania, ładowania, sterowania
 • zasilaczami do laptopa,
 • przetwornicami na płycie głównej,
 • przegrzewaniem się,
 • klawiaturą, kontrolerem klawiatury,
 • kartami sieciowymi i zintegrowanymi dźwiękowymi,
 • taśmami,
 • przewodami sygnałowymi,
 • inwerterami

Naprawiamy wszystkie modele laptopów i netbooków. W naszym serwisie nie ma niedokończonych zadań. Wszystkie zgłoszenia traktujemy indywidualnie, dlatego nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia. Jeśli Twój laptop potrzebuje pomocy, czekamy na niego w naszym serwisie 3GIGA. Wybierz profesjonalistów, którym zależy na rozwiązywaniu problemów.