Serwis i naprawa drukarek Białystok

Bezpłatna diagnoza – Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami

Drukarki laserowe:

Są to drukarki które drukują przy pomocy kasety z proszkiem.  W przypadku drukarek monochromatycznych jest to jeden toner z proszkiem czarnym. W przypadku drukarek kolorowych są to cztery pojemniki z proszkami koloru  czarnego, niebieskiego, żółtego i czerwonego. Podstawowe podzespoły drukarki laserowej które mogą ulec uszkodzeniu to:

toner z proszkiem, fuser, laser, moduł zasilania, moduł formattera, separator i rolki pobierające, oddzielny moduł bębna (niektóre drukarki) , moduł skanera (drukarki wielofunkcyjne), zestaw czujników

 

Drukarki atramentowe:

Są to drukarki, które drukują przy pomocy pojemnika z tuszem. Można spotkać drukarki z dwoma pojemnikami, jeden czarny, drugi z trzema kolorami niebieskim, czerwonym i żółtym. Charakteryzują się tym, że głowicę drukującą mają na pojemnikach . Innym rodzajem drukarek są drukarki mające głowicę wbudowaną w samą drukarką, natomiast pojemniki zbudowane są tylko z plastiku napełnianego tuszem. Podstawowe podzespoły drukarki atramentowej które mogą ulec uszkodzeniu to:

moduł zasilania, karetka, głowica drukująca, separator papieru, taśma pozycjonując karetkę, zestaw czujników

Naprawiamy drukarki wszystkich producentów:

HP, Samsung, Brother, Epson, Canon, Oki, Lexmark, Kyocera, Philips, Panasonic