Komputery poleasingowe Białystok

Czasy, kiedy komputery osiągały wielkie rozmiary i wagę, odeszły już do przeszłości, i poza sprzętem specjalistycznym, nienadającym się do zastosowań firmowych lub domowych, nigdzie już ich nie spotkamy. Chyba, że w muzeum.

Jest za to nasza firma i sklep – 3GIGA Białystok –  gdzie prowadzimy sprzedaż komputerów używanych. I bez obaw – nie są to żadne wielkie szafy, wykonujące setki tysięcy operacji obliczeniowych w ciągu sekundy, a zgrabne i wydajne osobiste komputery PC.

Komputery poleasingowe – używany sprzęt z gwarancją jakości

Komputery PC oferują praktycznie nieograniczoną konfigurację sprzętową. Stwarzają tym samym możliwość ich łatwej modernizacji. Nie wymagają, w porównaniu do urządzeń kompaktowych, wymiany często kosztownych podzespołów. W przypadku pecetów wystarczy solidna konserwacja oraz np. wymiana karty graficznej i uzupełnienie pamięci RAM, aby komputer zyskał drugie życie i długo jeszcze służył właścicielowi.

Poza naszą standardową ofertą prowadzimy sprzedaż używanych komputerów poleasingowych. W naszej ofercie znajdują się komputery, które mogą służyć w pracy biurowej, do prowadzenia np. księgowości w firmie, czy jako znakomite urządzenia obsługujące pakiety Office, niezbędne przy prowadzeniu wszelkiej działalności.

Komputery PC używane są dziś często jako domowe lub firmowe serwery. Pod takim kątem również jesteśmy w stanie przygotować używany sprzęt. Dokładamy wszystkich starań, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Solidne podejście 3GIGA

Nasza firma to pewność i fachowość. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Białymstoku lub kontaktu mailowego albo telefonicznego. Każdy klient jest dla nas zawsze pierwszy i najważniejszy. Oferujemy akceptowalną, konkurencyjną dla innych firm w regionie cenę, zakres i jakość usług. Zadowolenie Klienta jest dla nas bezcenne, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zakupiony u nas sprzęt używany służył jak nowy i długo cieszył nabywcę.

W swojej ofercie posiadamy wiele używanych komputerów. Wszystkie są po dokładnym przeglądzie technicznym. Jesteśmy spokojni o ich stan, więc udzielamy na zakupiony u nas sprzęt rocznej gwarancji.