Serwis i naprawa komputerów Białystok

Stacjonarne komputery osobiste (tzw. desktopy), pomimo rynkowej inwazji urządzeń przenośnych, wciąż są powszechnie spotykane. Duży może więcej – zasada ta sprawdza się i w tym wypadku. Jednakże, ze względu na swoją techniczną złożoność, komputery są urządzeniami o dużej awaryjności. Zdecydowana większość użytkowników miała choć raz do czynienia z sytuacją, w której sprzęt odmówił posłuszeństwa. Co wtedy?

Profesjonalna naprawa komputerów – zakres naszych usług

naprawa komputerów w BiałymstokuSerwis komputerów 3GIGA w Białymstoku to odpowiedź na powyższe pytanie. W pracy naszego serwisu komputerowego można wyróżnić kilka głównych obszarów działań, które wykształciły się jako odpowiedź na najczęstsze problemy naszych Klientów. W przypadku serwisowania komputera stacjonarnego podstawowe usługi, jakie możemy zaproponować, obejmują:

Specjalizujemy się również w skomplikowanych naprawach płyt głównych. W przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów, które wolą obciążać klientów kosztami nowych podzespołów, niż naprawiać zepsute, zawsze zaproponujemy najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.

Szczegółową ofertę napraw oraz usług dla komputerów stacjonarnych, wraz z orientacyjnymi kosztami, znajdziesz w naszym cenniku. Możesz też za jego pomocą oszacować wstępny koszt naprawy, sumując cenę usługi z opłatą za diagnozę.

Diagnoza komputera stacjonarnego – koszty i procedura

Naprawę Twego komputera zawsze zaczynamy od diagnostyki sprzętowo-programowej. Szukamy dokładnej przyczyny powstałej usterki. W przypadku problemów sprzętowych – a te są najczęstszą przyczyną poważnych awarii komputera – praca diagnostyczna polega na zamianie poszczególnych elementów zestawu komputerowego na sprawne odpowiedniki, co pozwala nam wykryć uszkodzony komponent.

Zgodnie z naszym regulaminem, diagnoza sprzętu jest bezpłatna, jeśli zdecydujesz się na naprawę usterki u nas. Natomiast z uwagi na fakt, że diagnoza komputera stacjonarnego jest czasochłonna, a naprawa często się nie opłaca (gdyż wymiana wadliwej części na nową jest zwyczajnie tańsza), w tym wypadku pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 50 zł, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dalszą naprawę w naszym serwisie.

 

 

Serwis komputerów – Cennik usług:

Poniższe ceny są cenami poglądowymi. Ostateczna wycena zależy od konkretnego przypadku serwisowego.

 

LP Usługa Cena Brutto
1 Diagnoza komputera stacjonarnego 80 zł
2 Instalacja systemu od 150 zł
3 Instalacja Sterowników od 80 zł
4 Instalacja oprogramowania użytkowego od 80 zł
5 Czyszczenie komputera z kurzu 80 zł
6 Naprawa płyty głównej od 200 zł
7 Usuwanie wirusów od 120 zł
8 Kopiowanie danych od 80 zł
9 Wymiana procesora od 80 zł
10 Wymiana napędu od 80 zł
11 Wymiana dysku twardego od 80 zł
12 Programowanie biosu od 180 zł
13 Wymiana gniazd na płycie głównej Od 200 zł
14 Wymiana wszelkiego rodzaju układów scalonych na płycie głównej od 200 zł

Error no more – korzyści z naprawy komputerów w serwisie 3GIGA

Jeśli nie jesteś technikiem informatykiem, a chcesz profesjonalnie zadbać o swoje narzędzie pracy i rozrywki, potrzebujesz pewnego serwisu komputerowego, który pomoże Ci zawsze, gdy Twój komputer zaprotestuje.

Korzystając z pomocy serwisantów z 3GIGA, unikniesz:

  • utraty ważnych danych, gdy masz problem z komputerem. Jeśli powierzysz nam jego naprawę, zadbamy też o bezpieczeństwo Twoich plików;
  • straty czasu na samodzielne usuwanie błędów, oraz ryzyka pogorszenia problemu poprzez niewłaściwe działania,
  • przeoczenia poważnych wad i błędów, których symptomem mogą być drobne awarie; przy każdej naprawie komputerów wykonujemy diagnozę,
  • kłopotów z komputerem w przyszłości – nasza diagnoza pozwala na ujawnienie ukrytych usterek i błędów, które mogą stać się przyczyną późniejszych poważnych problemów.
  • zawyżenia kosztów serwisowania poprzez proponowanie zakupu nowych części w sytuacji, gdy naprawa jest tańszą opcją.

Naszym zadaniem jest sprawić, abyś jak najrzadziej był naszym gościem, ale zależy nam na tym, aby w razie problemu to właśnie nasz serwis był Twoim pierwszym i oczywistym wyborem. To dla Ciebie stworzyliśmy w Białymstoku nasz serwis. Powierz nam swój komputer, a potraktujemy go tak jak na to zasługuje – profesjonalnie. Pozostań z 3GIGA – pamiętamy o Klientach.