Laptopy poleasingowe Białystok

Laptop to dziś dla wielu użytkowników sprzęt obowiązkowy. Ich zaletą jest to, że łączą zalety wydajnego komputera stacjonarnego z mobilnością. Wiele osób decyduje się na laptopy ze względu na tę mobilność właśnie. Niewiele ważące urządzenie można zabrać w delegację, na działkę do znajomych, oddać się ulubionej rozrywce lub pracy zawodowej. Do tego wszystkiego – uwolnić się od stałego dostępu do gniazdka elektrycznego czy gniazda internetowego.

Laptopy poleasingowe – oszczędność bez kompromisu

Z dobrymi laptopami jest jednak jeden problem – przy całej swej funkcjonalności ich niewątpliwym minusem jest cena. Jeżeli chcemy zaopatrzyć się w sprzęt wydajny i nowoczesny, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem.

Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa na rynku wtórnym. Decydując się na zakup laptopa używanego z naszej bogatej oferty urządzeń poleasingowych, możesz być pewien, że u kupisz laptop sprawdzony, o optymalnych parametrach i przede wszystkim za akceptowalną cenę.

3GIGA to firma z tradycjami i mocnymi referencjami. Prowadzimy serwis i sklep stacjonarny w Białymstoku, gdzie obejrzysz przeznaczony do sprzedaży sprzęt oraz akcesoria. Możesz również zamówić u nas konkretny model laptopa. Postaramy się go znaleźć i przygotować do bezawaryjnego użytku. Natomiast jeżeli danego sprzętu nie będzie akurat w bieżącej ofercie – doradzimy i podpowiemy, jakim modelem w podobnej kwocie można go zastąpić.

Czy sprzęt używany to bezpieczny zakup?

Jak najbardziej. Zazwyczaj istnieje obawa, czy zakupiony laptop po kilku dniach odmówi posłuszeństwa. Ale bez obaw. Laptopy używane – poleasingowe, które sprzedajemy, pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego nasi technicy bardzo uważnie sprawdzają każdy model, zarówno pod kątem hardwarowym, jak i oprogramowania. Na każdy egzemplarz udzielamy nawet do 12 miesięcy gwarancji, zaś Klientów skrupulatnie informujemy, co zrobiliśmy, zanim sprzęt trafi w ich ręce.

Chociaż wolimy bezpośredni kontakt, oferujemy też sprzedaż wysyłkową. W takiej sytuacji nie ryzykujesz, gdyż jeżeli dostarczony sprzęt nie spełnia oczekiwań, można go odesłać – na nasz koszt oczywiście. Ponadto przed zakupem zachęcamy do kontaktu i porozmawiania o oczekiwaniach i możliwościach finansowych. Zawsze doradzimy i polecimy to, co mamy najlepszego w bieżącej ofercie.