3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
Hetmańska 55
15-727 Białystok, NIP 5423229161

Zamówienia Grzegorz Józwowicz: tel 663201061

Biuro kom. +48 600 763 600
e-mail: biuro@3giga.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne
 

Samodzielna instalacja systemu?

Użytkowanie komputera ma jeden prosty cel – ułatwienie życia. Podstawą sprawnego działania sprzętu jest prawidłowo zainstalowany i skonfigurowany system operacyjny. Od jego efektywnej pracy zależy też wydajność sprzętowa maszyny i płynne działanie oprogramowania. Gdy szukasz prostego, szybkiego i skutecznego sposobu na prawidłową instalację systemu – postaw na usługi naszego serwisu.

samodzielna instalacja systemu operacyjnego

Sprawne zarządzanie Twoim komputerem – instalowanie systemu

Możesz samodzielnie zainstalować system operacyjny, ale czy będziesz mieć pewność, że nie pomylisz się na którymś etapie instalacji? Nie chcesz ślęczeć godzinami na forach, czytając poradniki, z których każdy mówi co innego? Spokój i wygodę zapewni Ci pomoc fachowców z naszego serwisu komputerów 3GIGA w Białymstoku. Decydując się na nasze usługi, unikniesz problemów i zyskasz dodatkowe korzyści, gdyż:

  • doświadczeni serwisanci ocenią stan Twojego komputera – przed instalacją należy zebrać podstawowe informacje na temat posiadanego urządzenia, gdyż są one ważne w razie problemów z wykryciem danego sprzętu przez system operacyjny;
  • serwisant zdiagnozuje i naprawi błędy, które mogłyby utrudnić instalację;
  • otrzymasz profesjonalne partycjonowanie dysku, zgodnie z Twymi wytycznymi;
  • uzyskasz gwarancję bezproblemowego działania systemu – systemy z rodziny Windows nie należą do najtańszych, dlatego ważne jest, by za ceną podążała jakość i niezawodność;
  • niektóre systemy operacyjne są trudne w samodzielnej instalacji dla przeciętnego użytkownika i lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym osobom.

Gwarancja sprawnego komputera – system operacyjny

Dlaczego tak ważna jest prawidłowa instalacja systemu operacyjnego? System bowiem jest pośrednikiem między użytkownikiem, a systemem komputerowym (sprzęt + oprogramowanie). Korzystając z różnych programów (aplikacji), jesteś zależny od skutecznej pracy tego pośrednika, ponieważ system operacyjny:

  • tworzy środowisko pracy dla użytkownika oraz dla oprogramowania,
  • zarządza elementami systemu komputerowego,
  • czuwa nad dystrybucją zasobów systemu,
  • pełni funkcję sterującą.

Potraktuj swój komputer profesjonalnie – serwis komputerów w Białymstoku

Wybierając nasz serwis komputerowy, nie musisz martwić się już problemami z nieprawidłowo działającym systemem i jego reinstalacją. Instalujemy praktycznie wszystkie systemy operacyjne Windows. Koszt usługi to tylko 50 zł w przypadku komputera stacjonarnego i 80 zł, gdy chodzi o laptopa. Bezproblemową instalacje zapewni wcześniejsze dokładne sprawdzenie komputera.

Wybierz proste wyjście dla Twoich problemów z instalacją systemu – pomoc naszych sprawdzonych fachowców. Mamy umiejętności i wiedzę, dzięki której możemy Cię wyręczyć. Zainwestuj więc w lepszą przyszłość swojego komputera, zlecając instalowanie systemu naszym serwisantom.