3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
Hetmańska 55
15-727 Białystok, NIP 5423229161

Zamówienia Grzegorz Józwowicz: tel 663201061

Biuro kom. +48 600 763 600
e-mail: biuro@3giga.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne

PRACA

Szukamy pracownika na stanowisko:

Administrator sieci komputerowych

Wymagania

  • Znajomość obsługi i instalacji systemów Windows Serwer i Linux
  • Znajomość technologii TCP/IP,LAN/WAN/VPN
  • Praktyczna wiedza na temat bezpieczeństwa sieciowego
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych MicroTik,Ubiquiti, Cisco, drukarek, ksero
  • Konfiguracja serwerów NAS (Qnap, SynologY)
  • Znajomość zagadnień z zakresu backupu danych.
  • Konfiguracja programów pocztowych Thunderbird, Outlook
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i zadań
  • Prawo jazdy Kat B
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • nienaganna prezencja
  • umiejętność planowania
  • umiejętność zarządzania czasem
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość podstaw programów Subiekt GT, Wa-Pro, symfonia, hermes, firmatec

Zakres obowiązków

  • administracja siecią u klienta
  • konfiguracja urządzeń sieciowych u klienta
  • rozwiązywanie problemów informatycznych związanych z urządzeniami sieciowymi
  • rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem pocztowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w zespole posiadającym duże doświadczenie zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę wysyłać na adres opiekait@3giga.pl