3GIGA S.C. P.Kamiński, M.Urbiel
ul. K.S. Wyszyńskiego 2/1 lok 12
15-888 Białystok

tel. +48 85 746 16 45
kom. +48 600 763 600
e-mail: sklep@3giga.pl
Komputery Białystok, Naprawa komputerów Białystok, serwis laptopów Białystok

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 9-17
Sob: nieczynne

Kontakt : Allegro
allegro: aukcje@3giga.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Piotr Wałuszko: 663 201 061

 

Zamienniki drukarkowe

W naszej ofercie znajdziecie zamienniki w 100% nowe lub na bazie oryginalnych kaset, ponieważ tylko te dwie opcje dają bardzo dobre wydruki.

 

Zapewniamy że:

1. Stosujemy tylko dedykowane proszki do konkretnych modeli kaset drukujących. Tylko takie proszki dają odpowiednie zaczernienie, przejścia szarości, żywe kolory, oraz drukują zadeklarowaną  ilość stron.

2. Korzystamy ze sprawdzonych podzespołów do regeneracji (proszki,wałki, chipy, listwy). Od wielu lat współpracujemy z najlepszym dostawcą w Polsce, dlatego jesteśmy pewni, że jakość proszków i innych podzespołów jest wciąż kontrolowana i jest na najwyższym poziome.

Zamienniki 3Giga

Zamienniki 3Giga

Zapaszmy do zakupów przez nasz sklep www.sklep.3giga.pl

 

Zamiennik do drukarki laserowej co to takiego?

 

Wielu użytkownik drukarek laserowy nie zna różnicy miedzy zamiennikiem a oryginalnym tonerem drukarkowym.

Ale jeszcze większa liczba osób nie zdaje sobie sprawy co to jest zamiennik tonera do drukarki laserowej i że jest ich kilka rodzai.

1. Zamiennik w 100% nowy : nowa skorupa, bęben OPC, wałek ładujący, listwy zbierające, napełniony proszkiem i zapakowany w pudełko

2. Zamiennik na bazie oryginalnego pojemnika: skorupa z oryginalnego pojemnika, zasypana proszkiem, w której został wymieniony wałek OPC i w niektórych przypadkach wałek ładujący oraz listwa zbierająca.

3. Najgorszy wypust to zamienniki, w których nic nie zostało wymienione. Często na bazie słabych skorup pozyskanych z zużytych regenerowanych tonerów, po prostu tylko napełnionych proszkiem. Charakteryzują się dziwnie niską ceną.

Zamienniki różnią się również jakością użytych proszków, bębnów OPC i innych podzespołów, co wypływa na ich cenę oraz jakość wydruku. Jednak tak jak w każdej branży cena w dużej mierze zależy od rozpoznawalności logo na produkcie, czyli od marki danego tonera. Co nie znaczy, że jest to zamiennik lepszy od niemarkowych produktów, w białych pudełkach lub w foliach ochronnym.

W pierwszych dwóch przypadkach uzyskujemy dobry wydruk, odcienie, głębie kolorów. W przypadku trzeciej opcji sprawdza się zależność: niska cena – słaba jakość.

Wybierając zamiennik przede wszystkim musicie odpowiedzieć sobie na pytanie na czym bardziej Wam zależy, na jakości czy na cenie.